Co oznacza wynik badania oskrzeli 66-latka?

Proszę o interpretację wyniku. Patomorfologia. Miejsce pobrania: oskrzela. Rozpoznanie: guz płuca prawego. Opis mikroskopowy: skupiska leukocytów, makrotagi, komórki nabłonka oskrzelowego.

Lek. Paweł Szadkowski

Opis wskazuje tylko na obecność prawidłowych komórek i komórek zapalnych. Z wynikiem proszę się udać do pulmonologa, który zlecił badanie.