Co oznacza wynik EEG 2-letniego dziecka?

Witam, bardzo proszę o interpretację badania eeg dziecka 2,5 roczku. " zapis wykonany w śnie spontanicznym. Fazy snu uwidoczniono. Wrzeciona snu obecne, synchroniczne o częstotliwości 9-10 Hz i amplitudzie od 45 do 78uv.. Q zapisie zarejestrowano kilkukrotnie poj. I grupami zespoły iglica z fala wolna. Zmiany trwają Di 1 sej i przewazaja nad okolica i skroniowo-ciemieniowymi. Bez wrażliwości na próbę strobokopowa. Liczne artefakty pochodzenia ruchowego i mięśniowego. Zapis nieprawidłowy.

Szanowna Pani wynik należy odnieść do stanu klinicznego, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący. Pozdrawiam