Co oznacza wynik EKG u 21-latki?

Witam, dzisiaj miałam robione ekg. Pielęgniarka powiedziała, że nie zinterpretuje mi ekg, mam się udać do lekarza rodzinnego. Natomiast jego już nie było. Średnia os qrs- normogram, amplituda zespołu qrs obniżona w III, patologicznych zalamek Q w III, nieprawidłowy zalamek R w V3 V4, V6, odcinek ST uniesiony w V3, V4. Mam zaplanowana operacje rekonstrukcji więzadła krzyżowego i boję się że taki wynik może opóźnić operacje. Z góry dziękuję :)

Dzień dobry. Proszę z zapisem EKG udać się do lekarza, automatyczna interpretacja zapisu bardzo często obarczona jest błędami i analizę zapisu EKG powinien wykonywać doświadczony lekarz.