Co oznacza wynik MR kolana u 33-letniej kobiety?

Witam. 3 tygodnie temu doznałam urazu skrętnego na nartach. Zrobiłam MR  stawu kolanowego i w opisie czyt. Uszkodzenie ACL z przerwanie części jego włókien. Łąkotki w normie i inne więzadła ok. Bardzo proszę o informację czy częściowo zerwane ACL ma szansę się zrosnąć czy jedyną drogą jest rekonstrukcja?

Szanowna Pani, myślę że ma szansę się zrosnąć ale najlepiej omówić wynik z ortopedą