Co oznacza wynik MR kręgosłupa 35-letniej kobiety?

Proszę o wydanie opinii na temat moich wyników rezonansu magnetycznego. Mam 34 lata mój wynik: - Minimalne, okrężne pogrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej i obu komór zatoki klinowej - patologiczna kyfoza kręgosłupa szyjnego że zmianami dyskopatycznymi c 4/5 I c 5/6 , ktorym towarzyszy niewielki przerost w stawach unkowertabralnych ; nastepcze niewielkie/względne stenozy centralne , w postaci redukcji wymiaru a-p worka oponowego do 10 -11 mm - zmiany dyskopatyczne kręgosłupa piersiowego, o charakterze protruzji krążka m/k th7/8( która ma grubość 3 mm i z modeluje rdzeń kregowy), minimalne podwiezadlowe ekstruzji krążka m/k th 8/9 oraz minimalnych protruzji krążka th 9/10 I th11/ - na poziomie l 4/5 zwyrodnieniowa dehydratacja, i okrężną wypuklina krążka m/k powodująca bezwzględną stenozy centralną ( wymiar a-z worka oponowego zredukowany do 9-10 mm) oraz niewielkie przerażenie otworów m/k

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia , z wynikami badań i MRI ;

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam