Co oznacza wynik tsh w 22. tygodniu ciąży?

Dzień Dobry jestem w 22tc ciąży dziś odebralam wyniki tsh 3,808... To wynik ponad normę?? Dostanę lekarstwa?? Dzidziowi nic nie będzie...??prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać się z wynikiem do ginekologa, który podejmie decyzję, czy należy wprowadzić leczenie.
Wynik rzeczywiście wydaje się być zbyt wysoki ale decyzja należy do lekarza prowadzącego.