Co oznacza wynik USG brzucha 4-letniego dziecka?
prosze o interpretacje wynikow usg dziecka -chlopiec 4 lata w prawym dole biodrowym widoczne pogrubiale ściany końcowego odcinka jelita kretego-zmiany zapalne śledziona powiększona w osi długiej 86mm,o prawidłowej echogenicznosci ,bez zmian ogniskowych.Sledziona dodatkowa 10mm

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Fakty o zdrowiu - Oburęczne dzieci bardziej nadpobudliwe?
Witam. Opis badania świadczy o stanie stanie zapalnym końcowego odcinka jelita, powiększeniu śledziony oraz obecności śledziony dodatkowej. Konieczna jest wizyta u pediatry. Bez zebrania wywiadu i badania nie można powiedzieć nic więcej na temat badania.