Co oznacza zaczerwienienie po ugryzieniu psa?

Mam pewien problem, otóż ok 4 dni temu ugryzł mnie pies jest szczepiony u lekarza nie byłam. Rana jest sina i zaczerwieniona. Przez 2 dni się sączyła krew wczoraj pojawił się strupek a dzisiaj znowu się zaczyna sączyć. Cała ręka jest opuchnięta dopiero dzisiaj zaczęło trochę schodzić i dopiero dzisiaj mogę lepiej ruszać palcami. Rana bardzo boli szczególnie jak dotknę, codziennie po pare razy smaruje maściami. Nie wiem czy takie zaczerwienienie przy wbitym zębie i sine jest normalne. Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Z Pani opisu wynika, że rana wygląda typowo i nie ma niepokojących objawów. Sugeruję, aby mimo wszystko ranę obejrzał Pani lekarz rodzinny. Pozdrawiam!