Co oznaczają bóle brzucha przy uchyłkach jelita?

Dzień dobry, ostatnio 2 miesiące temu przeszedłem zapalenie uchyłków jelita grubego, i czasami jednak odczuwam bule po prawej stronie brzucha poniżej żeber,i dodatkowo w okolicach mostka czuję że mam jakąś gulkę. Nasila się to na wieczór a z raną ustępuje. Proszę o możliwa diagnozę co nie nadal może dolegać. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć