Co oznaczają bóle pleców u 20-latka?

Witam, Ostatnio podczas wykonywania podskoku poczułem ukłucie w plecach i od tej pory w momemcie truchtu czy próby nawet małego podskoku odczuwam lekko bolesny dyskomfort w odcinku piersiowym kręgosłupa (przy samym końcu łopatek). Również w nocy przy zmianie pozycji w łóżku plecy dają o sobie znać. Trwa to już tydzień więc powoli przestaję wierzyć w chwilowe naciągnięcie czegoś. Czy można to jakoś zdiagnozować?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie RTG kręgosłupa oraz konsultacje ortopedyczną. Pozdrawiam.