Co oznaczają omdlenia przy próbach pionizacji?

Drodzy Państwo Moja znajoma z Mazur bardzo prosi o pomoc w konsultacji medycznej dotyczącej męża. W sposób nagły dostaje gorączki dochodzącej do 39,9 przy braku reakcji na środki, które powinny obniżyć temperaturę. Za pierwszym razem zapaść, migotanie przedsionków i szpital, we wrześniu –temperatura i migotanie przedsionków z utrata przytomności i z krwotokiem z odbytnicy, omdlenia przy próbach pionizacji. Lekarze nie potrafią powiedzieć co powoduje tak nagły (1,5 do 2 godzin), wzrost temperatury z późniejszymi konsekwencjami. Bylibyśmy wdzięczni za radę co to może być i z kim się konsultować ? W załączeniu opisy badań szpitalnych. W imieniu koleżanki z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Krzysztof

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka internistyczna sadze Że najlepiej w oddziale chorób wewnętrznych