Co oznaczają te kryształy szczawianu wapnia?

Interpretacja wyniku moczu. Kobieta, lat 20, w ciąży. Przejrzystosc: lekko metry Barwa: żółty Ph: 6,5 Glukoza: nieobecna Uriobilinogen: w normie Bilirubina: neg Nabłonki plaski: liczne w prep. Nablonki okragle: 0-3 wpw Leukocyty: 3-5 wpw Pasma śluzu: d liczne w prep. Bakterie: liczne w prep. Kryształy szczawianu wapnia: liczne w prep.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badania po zachowaniu należytego przygotowania. a jakieś dolegliwości ?