Co oznaczają wyniki badań ciąży u 19-latki?

Witam , mam 19 lat i jestem w 8 tygodniu ciąży . Odebrałam dzisiaj wyniki na toxoplazmoze , niestety musze czekać pare dni na wizyte do lekarza , żeby sie dowiedzieć czy sa dobre czy nie .. Chciałabym sie jednak szybciej dowiedzieć , mam dowiedziex ze Państwo mi pomoga .. Prezentuja sie nastepuja: Toxoplazmoza IGM 0,22 Index Wynik ujemny <0,8 s/co Wynik watpliwy 0,8-1,0 s/co Wynik dodatni >=1,0 S/ co Mam nadzieje , ze mi Państwo odpowiedza i z góry dziekuje .

Lek. Tomasz Budlewski

wynik ujemny ale ważna jest także ocena poziomu przeciwciał w klasie IgG czy była ina wykonana?