Co oznaczają wyniki biopsji obu piersi?

Dzień dobry. Miałam robioną biopsję obu piersi. Przyszły mi takie wyniki. W sutku prawym:granica kwadrantów zewnętrznych-grupy i płaty komórek gruczołowych bez atypii(zmiana łagodna). W sutku leweym Granica kwadrantów zewnętrznych-bezpostaciowe,kwasochłonne masy białkowe(zmiana łagodna),obraz mikroskopowy odpowiada zawartości torbieli. Co te wyniki dla mnie oznaczają?

Lek. Paweł Szadkowski

Te wyniki wskazują na zmiany łagodne, czyli nie ma powodu do niepokoju.