Co oznaczają wyniki hormonów i czy mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy?

Witam, badania w celu wykrycia tradziku wykazaly mi wyniki: Progesteron 30 nmol/L (21 dn cyklu) Prolaktyna 200 MIU/L (21dn) SGBH 41 nmol/L LH 2.7 IU/L (3 dn cyklu) FSH 7.4 IU/L (3dn) Estradiol 152 pmol/L (3 dn) Testosteron <0.7 nom/L Tesosteron wolny 1.44 pg/ml DHT 259.6 pg/ml DHEA-s 372.20 ug/dl Androstendion 3.05 ng/ml Kortyzol 10.06 ug/dl TSH 2.260 uIU/ml Zauwazylam ze LH:FSH wynosi 0.36 i dosc sie zmartwilam. Czy moje badania moga wskazywac na niedoczynnosc przysadki badz inne problemy?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm danego laboratorium ciężko się wypowiedzieć