Co oznaczają zaburzenia równowagi i zawroty głowy u 32-latka?

Mam od 3 miesiecy zaburzenia równowagi zawroty głowy suchość ust i w tym występują ataki paniki oraz wybuchy ciepła i nadmierne pocenie sie oraz brak snu czyli zasne i po 2 godz budze sie i bardzo płytki sen jest

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia obecnie prowadzi Pan na co dzień - co ma fundamentalne znaczenie dla dobrostanu fizycznego/psychicznego.mentalnego:

1. Jak jest u Pana z regularną (umiarkowaną) aktywnością fizyczną?
2. W jaki sposób radzi Pan Sobie ze stresem emocjonalnym?
3. Czy i jak dawno wykonał Pan podstawowe badania kontrolne?
5. Czy wstaje Pan zregenerowany?
6. jak jest u Pana z suplementacją?
7. jaki jest styl Pana odżywiania?
8. Jakieś używki?

Zaprezentowane przez Pana symptomy, wskazują na objawy nerwicowo/lękowe - celowa byłaby osobista konsultacja diagnostyczna (Psycholog/Psychoterapeuta) celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia psychoterapeutycznego, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Dodatkowo, kontrolna/osobista konsultacja, u Lekarza pierwszego kontaktu (który zadecyduje o ewentualnym/dalszym postępowaniu diagnostycznym (oraz ew. konsultacja neurologiczna (celem
rozwiania u Pana wątpliwości, pochodzenia neurologicznego).

Serdeczności oraz tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605