Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają zawroty głowy i nudności po wypadku?

Witam. 16.02.2018 mieliśmy wypadek samochodowy. Mialam naciagniety miesien oraz wstrząs mózgu. Dostałam leki oraz masaż. Jednak nic nie pomaga tylko jest coraz gorzej. Zawroty głowy, bol głowy, nudności, szum i bol w uszach. Od kilku dni zaczynam słabiec słyszeć na prawe ucho. Ciągle tak jakby się zatyka. Nie miałam robionej tomografi ani żadnych badan. Z czym może być problem? Dodam że po zamknięciu oczu gdy stoję to się przewracam. Nie da się już tak dłużej funkcjonować. Dziękuję i pozdrawiam
KOBIETA, 24 LAT 8 miesięcy temu

Skuteczność maseczek ochronnych

Kiedy pojawiają się jakieś informacje o epidemiach, z aptek błyskawicznie znikają maseczki ochronne. Czy rzeczywiście są one skuteczne? Czy mogą nas np. ochronić przed świńską grypą?

Lek. Paweł Szadkowski
87 poziom zaufania

Pani objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu błędnika lub struktur OUN. Badania obrazowe głowy wydają się w tym momencie pierwszym krokiem diagnostycznym. Może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na neurologiczną izbę przyjęć. Może pani też udać się na wizytę do lekarza neurologa, który pokieruje dalszą diagnostyką (jednak najlepiej jeśli konsultacja będzie pilna). Do rozważenia jest również konsultacja lekarza laryngologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy