Co oznaczają zmiany ogniskowe stercza?

Uprzejmie proszę o odpowiedź - co mogą oznaczać zmiany ogniskowe stercza w wieloparametrycznym badaniu MR i w tym samym badaniu - kości w objętym zakresie - o niejednorodnym szpiku? W związku z tym ostatnim- scyntygrafia wykonana , ale kto miałby zintrpretować opis?

Zmiany ogniskowe mogą odpowiadać zmianom nowotworowym, nie mam żadnych informacji o pacjencie więc nie pomogę niestety. Interpretacji wyników badań pacjenta dokonuje lekarz, który kieruje go na wykonanie tych badań