Co robić z gdy związek się rozpada?

Witam, mój prawie 2 letni związek rozpadnie się z mojej winy. Podjąłem decyzje, że nie jest to moja ukochana, nie czuje już tego co kiedyś, nie jest dla mnie atrakcyjna już , po prostu nie pasuje do mnie, a mimo to czuje jakas wiez jeszcze żeby jej nie zostawiać. Jestem juz bezradny. Co mam zrobić? Pomocy :(

Dzień dobry,

podjąłem Pan decyzję o rozstaniu, ale z drugiej strony prawdopodobnie pojawił się lęk przed rozstaniem, lęk przed samotnością. Dlatego być może trudno się rozstać teraz. Można się temu przyjrzeć na konsultacji z psychoterapeutą i zastanowić się nad tym, co z tym zrobić.

Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, https://tomaszkoscielny.pl, e-mail: tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.