Co robić z tą twardą skórą pięt?

Dzień dobry, mam problem z twarda skora na piętach oraz jakiejś narastającą skora pomiędzy palcami u stop. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czytałam o miksturze z aspiryny i spirytusu salicylowego, zastosowań ja iowinelam stopy folia spożywcza na noc, jednak z rana moja skora stała się zbita i pomarszczona , już dwie godziny nic się nie zmieniło. Czy jest to odwracalne? Posmarowalam gruba warstwa kremu i czekam, aż zmięknie ale narazie bez efektów. I jeszcze mam pytanie co mogę zrobić żeby poprawić wygląd swoich stop, zwłaszcza jeśli chodzi o twarde pięty które po namoczeniu w niektórych miejscach są białe, to samo tyczy się niektórych palców, ze po namoczeniu są białe „nagniotki”, czasem wycinam je takim nożykiem bo brzydko to wyglada i wystaje ale cały czas odrasta.

Dzień dobry Pani,

zalecam, aby udała się Pani na wizytę do podologa, który oceni stan Pani skóry stóp i wdroży odpowiednie środki zapobiegające narastaniu skóry.

Serdecznie pozdrawiam życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz