Co robić z tym bólem kolan u 39-latki?

Dzień dobry mam pytanie,od kilku dni mam bóle lwewgo kolana,zakupiłam sobie ściągacz na kolano.Mam pracę chodzącą,dużo przy tym kucam.Pracuję 10 godz.dziennie.Czy mogę taki ściągacz nosić w pracy przez całe 10 godzin?

Jeśli ból kolana spowodowany jest patologią stawu to raczej "ściągacz" nie zaszkodzi. Jeżeli jest pochodzenia np naczyniowego może szkodzić.