Co sugeruje taka wysypka na moim ciele?

Witam, dnia dzisiejszego zauważyłam wysypkę - niewielkie czerwone krostki na obu przedramionach po wewnętrznej stronie. Nie swędzą, nie bolą, nie pieką. Posmarowałam je maścią na tego typu rzeczy (nazwy nie pamietam), jednak nie pomogła. Przed chwilka zauważyłam, ze wysypka pojawiła mi się również na lewym ramieniu i obu udach po wewnętrznej stronie. Co to może być?

Z uwagi na wiele możliwych przyczyn (reakcje polekowe, atopia kontaktowa, objaw nietolerancji pokarmowych, zapalenie naczyń, choroby infekcyjne) uważam, że powinna Pani skonsultować się z dermatologiem.