Co to jest i jak to leczyć?

Witam.

Mam 37 lat. Miałam robioną biopsję gruboigłową, wynik brzmi: w obrazie mikroskopowym zmiany o charakterze laesio fibroso-cystica. Bardzo proszę o napisanie mi co to oznacza i jakie powinno być dalsze leczenie.

Witam serdecznie.

Wynik biopsji to zmiany włóknisto-torbielowate, czyli łagodna zmiana piersi. O dalszym postępowaniu zadecyduje prowadzący Panią lekarz, który albo skieruje Panią do obserwacji (USG za 6 miesięcy) lub, jeżeli ma jakiekolwiek wątpliwości, skieruje Panią na wycięcie zmiany.

Pozdrawiam serdecznie