Co znaczą silne bóle miesiączkowe w 7. tc?

Witam jestem w 7 tygodniu ciąży to będzie 3 dziecko mam 36 lat od paru dni odczuwam silne bóle ale to nie bóle miesiaczkowe byłam u lekarza stwierdził że to normalne zrobił tylko usgi nic więcej czy mam się nie pokoic u iść do innego lekarza bóle są tak silne że aż mnie skręca

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli bóle są silne i się utrzymują należałoby jednak znaleźć przyczynę. Warto udać się do jakiegoś innego lekarza w celu wykonania odpowiedniej diagnostyki.