Co znaczy ukłucie w dolnej części kręgosłupa?

Witam, dziś po moim treningu na siłowni zaczołem się rozciągać, rozciąganie całego ciała, ciwiczenie po ciwiczeniu i wkońcu przyszedł czas na tak zwaną pozycje kobry wytrzymałem w niej 30s. Następnie wracając do pozycji klęczącej z podpieraniem rąk, poczółem ukłucie w dolnej cześci kręgosłupa, (tak jakby w tym miejscu gdzie jest najwieksze wygięcie kręgosłupa) i nachwile mnie zparaliżowało, nie mogłem nic zrobić. Położłem się na brzuchu i tak leżałem chwile, następnie powoli obruciłem się na bok i powoli wstałem. Czy to może być coś groźnego? Dzięki, Kamil 25lat

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub lekarza sor/izby przyjęć