Ból pleców w dolnej części u 26-latka

Bolą plecy w dolnej cześci. Bardziej gdy staję na jednej nodze.Zaczyna promieniować. wychodzący z górnej częsci pośladków i wyżej z 2 kości miendicznych z tyłu.Jestem przekrzywiony w jedna str w dolnej części.przekrzywienie nie zawsze, ale się zmienia z lewego na prawe.Przez ból mam problemy z chodzeniem i utrzymaniem prosto. Chodzę na siłownię. boli od 4 dni po wizycie na siłowni. Robiłem martwy ciąg. Jednak ból sądzę że pojawił się po seksie w pozycji klasycznej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.