Co znaczy zatorowość płucna, przebyte zawały, torbielowatość wątroby?

U mojego taty 89 lat zdiagnozowano raka skóry podstawnokomórkowy na małżowinie usznej. Ze względu na wiek i stan zdrowia (zatorowość płucna, przebyte zawały, torbielowatość wątroby) zaproponowano brachyterapię stosowaną przez trzy tygodnie. Czy jest ona bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych?

Lek. Tomasz Budlewski

każde leczenie nawet tzw " najmniejsze" może powodować działania niepożądane. sądzę że zaproponowane leczenie jest najbardziej optymalne, lecz bez zapoznania się z dokumentacją ciężko coś więcej powiedzieć.