Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, jeśli teściowa grozi i zastrasza?

Zostalam zastraszona ja i dxieci przez tesciowa i jej corke ktora wielokrotnie grozila mi i dzieciom po rozmowie tesciowej z policja nie zostalam wysmiana przez komendanta i kurator meza za to ze raz powiedzialam nie zostalam pozbawiona pradu a mezowi choc nic nie zrobil grozi odwiesxenie nie wiem co robic m niepelnosprawne dzieckio i powoli trace juz sily .Pozostali synowie narazie sa u mojej mamy i choc niema tam warunkow to nie chca wracac do do.
ponad rok temu

8 sposobów, aby uzdrowić swój dom, czyli tajniki sztuki feng-shui

Witam serdecznie, Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby jak najszybsza przeprowadzka z daleka od teściowej. Proszę nie wdawać się z nią w żadne awantury, nie dawać się sprowokować jej zachowaniem, tylko odejść dla dobra swojego oraz Pani dzieci. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry Pani,

Nie wyrażać zgody na opisane prze Panią traktowanie przez Teściową i Córkę. Może Pani skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej np. w Krakowie (tel. 12 421 92 82) Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, gdzie bezpłatnie i całodobowo uzyska Pani potrzebną pomoc i wskazówki co zrobić, po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy.

Życzę Pani powodzenia i odwagi, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy