Co zrobić w przypadku drżenia całego ciała, senności, problemach z pamięcią oraz koncentracją?

Mam problem z drżeniem rąk a w zasadzie całego ciała, najgorzej jest w momencie stresu/nerwów oraz po dźwiganiu jakichś ciężarów, nieciekawie tez jest do momentu spożycia pierwszego posiłku - później jest duzo lepiej. Podobno to przez niedobór potasu oraz magnezu, magnez próbowałem suplementowac ale tutaj się pojawił problem ponieważ mój kał był dziwny jak i całe wypróżnianie się - konsystencja kału. PS. Poza drżeniem mam problem z sennością, pamięcią oraz czasem koncentracją.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej/kontrolnej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Panu podstawowe badania diagnostyczne oraz zaleci dalsze postępowanie diagnostyczne (m. in. neuropsychologiczne, celem oceny funkcji poznawczych (pamieć, uwaga, koncentracja).

Widziałabym u Pana również celowość konsultacji specjalistycznej
(psychologicznej/psychoterapeutycznej).

Podsumowując, proszę nie czekać, proszę sięgnąć po potrzebne Panu wsparcie profesjonalne.

Z przesłaniem dla Pana tylko satysfakcjonującego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605