Ćwiczenia fizyczne przy skoliozie

Mam 15 lat (jestem dziewczyną) Mam problemy z kręgosłupem (skoliozę od roku i nic z nią nie robię) i nwm jakie ćwiczenia robić żeby nie być krzywą (głównie chodzi tu o ramiona) Proszę o pomoc do specjalisty nie pójdę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bardzo złe założenie stawia Pani jako priorytet w swoim procesie terapeutycznym. W zaistniałej sytuacji polecam artykuł o ćwiczeniach.