Cykl miesiączkowy u 32-latki

Dzień dobry, Mam 32 lata i od zawsze moje miesiączki były krótkie i mało obfite, ale od ponad 6 miesięcy moje miesiączki praktycznie trwaja 1 do 2 dni.Od 2 miesięcy za to zaczynam plamić tydzień przed miesiączka i następnie pojawia się normalne krwawienie. W tym momencie jestem w czasie miesiączki, która rozpoczęła się plamieniem tydzień temu i wczoraj dopiero dostałam normalnego krwawienia a raczej troszkę anomalnego, tzn jest bardzo obfite i ze skrzepami nitkowymi. Co robić? Dziękuje

Milena Lubowicz

Proszę udać się do ginekologa, gdyż konieczne będzie badanie ginekologiczne oraz usg.
Pozdrawiam