Plamienia po zakończeniu miesiączki a cykle miesiączkowe

Witam Miesiączkuje regularnie co28 dni. Miesiączka trwa7 dni z czego 3 są bardzo obfite ze skrzepami (co 2-3 godz muszę zmieniać zabezpieczenie), dodatkowo od 14 dnia cyklu mam plamienie ze skrzepami trwające ok 4 dni (taki stan utrzymuje się ok 0,5 roku). Obecnie po zakończeniu miesiączki cały czas plamię (śluz z wydzieliną kolor brązowy) plus dziś wyszedł ze mnie skrzep (12 dzień cyklu). Przez ostatni tydzień nie współżyłam. 6 lat temu miałam CC. Błagam o odpowiedź, co mi się dzieje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.