Czarna plamka na pieprzyku i pieczenie

Witam bardzo serdecznie, potrzebuje pomocy mianowicie chciałabym uzyskać odpowiedz na moje pytanie. Bardzo mnie martwi i nurtuje więc z tego względu piszę. Zauważyłam ,że czuję pieczenie dzisiaj ..Okazało się,że jest to pieprzyk , na którym pojawiła się czarna plamka. Czy może to zagrażać mojemu zdrowiu?Bardzo prosze o odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy pieprzyk, zbada go, warto wykonać badanie dermatoskopowe . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl