Czerwona plama na wewnętrznej części prawego uda

Mam 16 lat, jestem mężczyzną. Od miesiąca mam dość dużą plamę na wewnętrznej części uda (prawego) tuż przy kroczu. Jest trochę swędzące, czasami zaczerwienienie przenosi się na penisa w postaci paru małych czerwonych plamek. Wydaję mi się też, że worek mosznowy jest cały zaczerwieniony. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Opisywane zmiany mogą sugerować reakcję uczuleniową lub być wynikiem infekcji.
Proszę zwrócić uwagę w jakich okolicznościach zmiany nasilają się, może w wyniku stosowania kosmetyków, może w ostatnim czasie zmienił Pan proszek do prania, płyn do płukania?
Niestety konieczna jest wizyta u dermatologa, w celu postawienia rozpoznania i włączenia leczenia.

Pozdrawiam.