Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwona wysypka i wypukłe krostki u dziecka

Witam, Mojej 17 miesięcznej córeczce od jakiegoś tygodnia wyskoczyły czerwone plamki, które pózniej zamieniły sie w wypokle krostki. Po dwie na każdej rączce i jedna większa na udzie.Kolor maja czerwony krwisty. Miesiąc wcześniej była szczepionka na odrę, różyczke. Pielęgniarka mówiła ze moze dostac wysypki ale do 12 dni. Córcia nie gorączkuje, je z apetytem, Proszę o konsultacje Kasia
ponad rok temu

Rola stresu w łysieniu plackowatym

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Rzeczywiście zgłaszana wysypka na skórze może być wynikiem szczepienia. Pojawia się zwykle w 7–12 dni po szczepieniu i znika w ciągu 1–3 dni, nie oznacza to jednak iż nie mogła wystąpić teraz. Gdyby objawy nie ustępowały lub pojawiła się gorączka polecam zgłosić się z Córką do lekarza.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, Proszę o zdjęcia na: http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy