Czerwone i swędzące krosty oraz uczucie osłabienia

Moja mama od miesiąca czuje się żle. Pojawily sie na skórze czerwonę , swędzące krosty, które goja się. Mama jest z dnia na dzień słabsza, popada w depresje, ma wrażenie że pod skórą ma jakieś larwy. Wszystkie wyniki ma dobre a czuje sie coraz słabiej. Lekarze wykluczają różne choroby. Bardzo schudła, zaczęła drżeć jej ręka. Przy dotyku czuje albo silny ból na skórze, albo nie czuje nic. Np oparzyła sie w rekę (2-go stopnia) i to jej nic nie bolało. Co to może być? Prosze o pomoc.

Czy w życiu mamy wydarzyło się ostatnio coś trudnego lub silnie stresującego? (np śmierć kogoś bliskiego, przeprowadzka itp). Mogłoby to wyjaśnić pogorszenie funkcjonowania psychicznego, osłabienie czy obniżenie nastroju. Konieczne jest jednak pozostawanie pod opieką lekarską i dalsza diagnostyka. Dodatkowo zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatra lub psychogeriatrą, którzy specjalizują się w diagnostyce zaburzeń psychicznych wieku senioralnego. Będą potrafili najlepiej doradzić możliwe formy pomocy mamie.