Czerwone krostki na penisie po seksie z dziewczyną

Witam.18 lipca uprawialem seks z dziewczyna,22 lipca zauwazylem na penisie czerwone krostki,26 lipca poszedlem do dermatologa ktory powiedzial ze to nie choroba weneryczna ani zakazna tylko krostki i przepisal masc, po tygodniu krostki zniknely . Ale jakies 5 dni temu tj 16 sierpien pojawila sie u mnie wysypka w pachwinach wyglada jakby skora schodzila. Dzisiaj znowu pojawily sie u mnie czerwone krostki . Nie wiem co robic , dodam ze mam tylko jedna partnerke .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest leczenie zarówno Pana jaki partnerki. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa.