Czerwone plamy na skórze po siedzeniu przy grzejniku

Witam ;) Ponieważ mam siedzącą prace często właśnie siedze przy grzejniku na butle gazową bo jest zimno. Od pewnego czasu zauważyłam ze na moich piszczelach sa czerwone plamy takie jak po nagrzaniu przy ognisku i one nie schodzą :( chciała bym się dowiedzieć czy mogę się jakos ich pozbyć?

Aleksander Ropielewski

Poprzez unikanie przebywania przy ciepłym grzejniku - powodem jest trwałe rozszerzenie naczyń krwionośnych.