Czerwone plamy na skórze pojawiające się przy dłuższym ucisku

od jakiegoś czasu występują u mnie czerwone plamy, np przy dłuższym ucisku, robi się gorąca plama jak przy oparzeniu. nie mam bąbli tylko czuje gorąco... mam 27 lat.mam problemy z płytkami krwi

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na podstawie samego opisu zmian nie można stwierdzić czym te zmiany mogą być spowodowane. Proponuję udać się do dermatologa na badanie lekarskie.