Czerwony guz pod brodą

Dzien dobry problem ponieważ 3 tygodnie temu wyrosl mi guz bod broda z lewej strony jest mocno czerwony i na poczatk był mocno twardy teraz lekko zmiekl nie bylam wczesnij z tym u lekarza ponieważ bylam w Angli i nie miałam tam ubezpieczenia a teraz na wizyte mam czekac miesiąc czasu boje się ze to może być cos poważnego .. Joanna 19 lat

Witam serdecznie,

Na podstawie Pani opisu nic nie można powiedzieć. Musi zbadać Panią lekarz w gabinecie, który na podstawie obrazu klinicznego postawi rozpoznanie lub zleci dodatkowe badania.
Dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem w gabinecie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.