Czerwony guzek na skórze palca

Na palcu wskazującym zrobiła mi się mała czerwona krosta, taki guzek. Myślę, że mogłem zakłuć palec. Guzek jest umiejscowiony mniej więcej pomiędzy dwoma stawami. Co to może być?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez możliwości zbadania zmiany nie można postawić jakiegokolwiek rozpoznania. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z lekarzem.