Częste oddawanie moczu, spóźniający się okres i ból jajników

Witam. Mam okropny problem. Spóźnia mi się 4 dni okres,mam bóle prawego i lewego jajnika, oraz częstomocz. Wykluczam ciążę, bo zrobiłam 2 testy i były negatywne. Co to może być?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jest wiele potencjalnych powodów Pani objawów. Być może ma Pani infekcję dróg moczowych. Można także wykonać badanie beta-HCG z krwi. Warto zgłosić się do Poradni Ginekologicznej celem badania, po którym lekarz postawi ostateczną diagnozę.