Częstoskurcze napadowe i zatrzymywania serca

choruje od dziecka na czestoskurcz napadowy mom 47lat od 3 miesieci zaburzenia w nocy i rano uczucie chwilowego zatrzymywania serca trwa to nawet kilka godzin czy moze byc to spowodowane nerwica mam stwierdzona ner. wegetatywna nadmieniam ze opanowalem migotania tetno ok.220udezen na min.gleboki wdech i tak kilka razy po czym chwile jakby sie zaczymalo i juz normalnie bije prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty kardiologa oraz psychiatry. Specjaliści na podstawie obecnego obrazu klinicznego odpowiednio zmodyfikują dotychczasowe leczenie.