Czu bulgotanie pod żebrami to objaw WZJG?

Witam mam pytanie choruje na wzjg. Od2 lat. Biorę asamax500 4tab. Dziennie ogólnie się czuje ok .wypróżnianie się do ,2,razy na dobę razńa jakiś czas pojawia się krew w stolc ale czuję się ok mam dobry apetyt nadwagę od jakiegoś czasu mam bulgotanie koło lewego zebra co jakiś czas mam pytanie czy to objaw mojej choroby wizytę kontrolnom mam dopiero pod koniec wakacji jest sie czym martwić dzięki za odpowiedź

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego może powodować wiele objawów, także ból brzucha, wzdęcia uczycie przelewania się treści w jelicie. Jednak objawy te obecne są przede wszystkim podczas zaostrzenia choroby. Nie wiedząc w jakiej fazie choroby jest Pn trudno je ocenić- mogą byc także spowodowane innym, współistniejącym schorzeniem. doradzam wizytę u gastroenterologa, więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie www.melitamedical.pl