Czy bezpieczne jest stosowanie tych suplementów w tym samym czasie?

Witam, Około dwa tygodnie temu zdecydowałam się na ''kurację'' suplementami diety, których działanie miało pomóc mi w walce z trądzikiem. Kupiłam zatem dwa opakowania polecanych witamin, a są to Lewitan oraz Nonacne. Lewitan to drożdże, które są bogate w posiadanie witamin z grupy B, dlatego nie byłam zbytnio nastawiona na większą poprawę stanu mojej cery, ponieważ mam świadomość że nie jest to stricte przeznaczone na trądzik. Dlatego też Kupiłam Nonacne, które z tego co wyczytałam, jest bogate w witaminę A. Zarówno pierwszy jak i drugi suplement diety stosuję już od dwóch tygodni, zgodnie z zaleceniami na ulotce, natomiast stan mojej skóry wręcz się pogorszył. Notorycznie zauważam negatywne zmiany w postaci bolących większych krost, identycznych podobnie jak przy miesiączce. Moje pytania brzmią następująco. Czy bezpieczne jest stosowanie obydwoch suplementów w tym samym czasie? Przyczyną ciągłych zmian skórnych może być zbyt nasilona dawka, czy raczej oczyszczanie się skóry? Jeśli tak, jaki czas mniej więcej określa się na przejście tego stadium? Myślę, że odpowiedź z Państwa strony pomogłaby rozwiać wszelkie moje wątpliwości oraz podjąć jakieś sensowne kroki w tym kierunku. Pozdrawiam.

w tej sytuacji odstawiłabym te suplementy, mogą powodować wysyp zmian i nasilenie trądziku. Widocznie nie są dobrze dobrane dla Pani. Proponuję poszukać suplementów sprawdzonych na rynku, Health Labs cieszą się dobrą opinią wśród pacjentów itp