Czy bezpiecznym jest stosowanie tego leku?

Witam. Mam problemy nerwicowe( dusznosc psychogenna, tachykardia przy chodzeniu) . Zostal przepisany dla mnie lek Sertraline, ktory w skutkach ubocznach ma- utrata masy ciala. Czy bezpiecznym jest stosowanie tego leku przy juz utraconej masie ciala (8 kg w ciagu 2 miesiecy)

Witam! Lek jest dobry, ale jeżeli ma Pan wątpliwości, to leków równie dobrych (powodujących wzrost masy ciała) jest zdecydowanie więcej. Częściej martwimy się, szczególnie u kobiet, doborem leków, po których się nie tyje. Powodzenia W. Łuczkowski.