Czy brązowe plamienie zamiast miesiączki może zwiastować ciążę?

Witam.
Mam 16 lat i współżyłam ostatnio 6 listopada. Okres skończył mi się 4-5 listopada. Mam 28 dniowe cykle. Miesiączka powinna pojawić się 2-3 grudnia. Jest 12 grudnia i okresu nadal nie ma. Miałam tylko 29 listopada lekko brązowawy śluz.
Co robić? Czy możliwe, że jestem w ciąży? Czasami boli mnie brzuch, lecz nie mam innych objawów ciąży?

Witam serdecznie,

W pierwszej kolejności przy braku miesiączki należy wykluczyć ciążę. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Trudno określić czym było jednorazowe plamienie. Mało prawdopodobne aby to było plamienie związane z owulacją ponieważ powinna ona wystąpić wcześniej.
Dolegliwości bólowe brzucha mogą świadczyć o nadchodzącym okresie.

Pozdrawiam