Czy była szansa na zapłodnienie?

Dzień dobry. 26 stycznia kochałam się ze swoim partnerem. Było to tydzień przed planowaną miesiączka. Niestety okres nie nadszedł, a jest już 3 dni po terminie. Mój brzuch jest twardy i powiększony. Czy jest możliwość ciąży ? Moje cykle są zazwyczaj 28-dniowe. Stąd też się dziwię, że to jeszcze nie ma. Zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale zastanawia się czy była szansa na zapłodnienie skoro miesiączki jeszcze nie ma ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można. Coś więcej powiedzieć