Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy chlamydia trachomatis może dać objawy po prawie 2 latach?

Czy chlamydia trachomatis może dać objawy po prawie 2 latach mimo ujemnych wyników z badań. Badanie DNA, test immunochromatograficzny na przeciwciała oraz klasy IGG, IGM i IGA z krwi - wszystkie ujemne. Badanie ogólne moczu i posiew też bez niepokojących wyników. Skąd więc objawy jak przy zapaleniu cewki moczowej? Przez ostatnie 2 tygodnie są dni kiedy nic się nie dzieje, ale są rzadkie momenty tj. świąd ujścia cewki, ukłucia i dyskomfort w cewce, świąd napletka. Nie mam problemów z pęcherzem.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Nic nie wskazuje na infekcję chlamydiową. Proponuję kontakt z urologiem, poniewaz powód Pańskich dolegliwości jest najpewniej inny.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety