Czy ciągły ból podbrzusza i brak okresu może oznaczać coś poważnego?

Czy ciągły ból podbrzusza w ciąży oznacza coś złego? Ostatnio miałam okres 8 czerwca, miesiączka spóźnia mi sie tydzien, 2 testy ciążowe wyszły pozytywnie, nawet zrobiony wieczorem. Wizyte u ginekologa mam na 23 lipca bo lekarz mi powiedzial, ze nawet gdybym była w ciąży to od razu nic nie zobaczy. Jutro ide na bete hcg i bede miala pewność. Czy ciągły ból podbrzusza moze oznaczac cos zlego i problemy z ciaza? Troche mnie niepokoi ten bol i zaczyna mi dokuczac coraz bardziej, wczesniej tak caly czas mnie nie bolalo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spokojnie poczekać do lekarza ginekologa po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć